Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Pajęczak - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

90 800 zł3 131 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - zabezpieczenie kapitału. Działka w gminie Twardogóra, miejscowość Pajęczak. 1 godzina drogi z Wrocławia. Szukasz spokojnego miejsca na niespokojne czasy - Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

999 000 zł192,70 m² 5 184,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 080 m² 87,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej W miejscowości działosza K. Sycowa Lokalizacja: działosza, gmina Syców Powierzchnia: 1080 m Numer działki: 464/7 Idealne Miejsce na Twój Wymarzony Dom!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Poniatowice(Pajęczak + 24 km)

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się o z ofertą zakupu domu po generalnym remoncie w miejscowości Jonas Nieruchomość położoną jest w spokojnej i uroczej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 194 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł800 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi, ok. 26 km od północnych granic Wrocławia i ok 5 km od Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 518 m²

Nowy , śliczny , kameralny domek w otulinie lasów. Ostrowina to przepięknie zalesiona okolica wśród której posadowione są klimatyczne domy. Cisza, spokój i wspaniały czysty klimat to.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | pełne media | mpzp | Dobroszyce, ul. Lawendowa Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1000 m (25 x 40 m), położona w rozwijającej się części.